EN   RU   UA
 
Логотип
Адвокатське об'єднання
МІЖРЕГІОНАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ
 
 
 
 
Суд повернув справи проти жертв «Беркуту» на доопрацювання 03.12.2013
Андрій Мамалига, адвокат: «Їм інкримінують фізичний опір працівникам комунального підприємства «Благоустрій» чомусь, кидання в них бруківки».

Адміністративні справи проти активістів Євромайдану Шевченківський райсуд відправив на доопрацювання у райвідділок міліції. Тридцятьох учасників мирної акції звинувачують у хуліганстві та опорі правоохоронцям під час розгону Майдану в ніч з п’ятниці на суботу.

Їм загрожує 15 діб адмінарешту або штраф. Активістів викликали на 9 годину ранку до суду, однак розглядати справи почали лише через три години. Підтримати своїх однодумців прийшло півтори сотні студентів. Тим часом, судді з’ясували, що адмінпротоколи слідчі склали з порушенням законодавства, тому відправили документи на доопрацювання.

Раніше Генпрокурор Віктор Пшонка визнав, що розігнаний Євромайдан був мирною акцією. А міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко вибачився за надмірну жорстокість своїх підлеглих. Заважаючи на це, активісти впевнені – тепер Феміда хоче уникнути гучного розгляду і невдовзі закриє справи.

Роман Шаран, студент: «Є довідка в мене з лікарні, шо в мене є тілесні ушкодження. І, типу, шоб спустити справу, шоб не відповів за тих людей, які получили так, як я, які відстоювали свої права».

Андрій Мамалига, адвокат: «Їм інкримінують фізичний опір працівникам комунального підприємства «Благоустрій» чомусь, кидання в них бруківки». 

 

 Подробиці тут http://5.ua/euromaidan/67697-SUD-POVERNUV-SPRAVY-PROTY-ZHERTV-BERKUTU-NA-DOOPRATSIUVANNIA 


 
© 2009 Міжрегіональна колегія адвокатів
Матеріали , опубліковані на сайті охороняються законом відповідно до законодавства України . Використання матеріалів сайту можливе лише при використанні при посиланні на нього (гіперсилці для інтернет-видань).
Зроблено в