МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ КОЛЛЕГИЯ АДВОКАТОВ: Справочник адвокатов
EN   RU   UA
 
Логотип
Адвокатське об'єднання
МІЖРЕГІОНАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ
 
 
 
 
 
- (цивільне право)вирішуючи спір про визнання правочину, який підлягає нотаріальному посвідченню, дійсним, судам необхідно враховувати, що норма частини другої статті 220 ЦК України не застосовується щодо правочинів, які підлягають і нотаріальному посвідченню, і державній реєстрації. Момент вчинення таких правочинів згідно зі статтею 210, частиною третьою статті 640 ЦК України пов'язується з державною реєстрацією, тому вони не є укладеними й не створюють прав та обов'язків для сторін.
 
- (цивільне право)Шевченківський рай.суд м.Києва задовольнив позов про стягнення страхової виплати з страхової компанії«ПЗУ Україна страхування життя»
 
-(цивільне право)Апеляційний суд міста Києва не погодився з висновками суду першої інстанції та виніс нове рішення , яким в позові відшкодування шкоди підприємству відмовлено.
 
- (цивільне право) Дарницький районний суд в м.Києві відмовив ВіЕйБіБанку в задоволенні позову про стягненя заборгованності за кредитом, оскільки позивач не надав доказів наявності заборгованності.
 
- (цивільне право)Апеляційний суд м.Києва вирішив, що власники житла мають нести витрати на його утримання відповідно до своїх часток у власності.
 
- (цивільне право)Верховний Суд України визнав, що справи про визнання торгів недійсними підсудні господарському суду.
 
- (цивільне право) Шевченківський районний суд м.Києва за позовом водія стягнув кошти з КП "Київтранспарксервіс"
 
© 2009 Міжрегіональна колегія адвокатів
Матеріали , опубліковані на сайті охороняються законом відповідно до законодавства України . Використання матеріалів сайту можливе лише при використанні при посиланні на нього (гіперсилці для інтернет-видань).
Зроблено в