МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ КОЛЛЕГИЯ АДВОКАТОВ: Справочник адвокатов
EN   RU   UA
 
Логотип
Адвокатське об'єднання
МІЖРЕГІОНАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ
 
 
 
 
 
-(адміністративне судочинство) Підстав для визнання нікчемними (недійсними) Договорів про надання послуг немає
 
- (адміністративне судочинство)Банківська установа не виконала доручення клієнта –позивача у день його надходження, у зв’язку із чим порушено граничні строки сплати податку на прибуток.
 
-(адміністративне судочинство) Грошові кошти (на відрядження ), одержані такими працівниками не можуть розглядатися як дохід цих працівників, тому що вони були використані не на власні потреби, а на потреби підприємства
 
- (адміністративне судочинство)Позивач не вчиняв порушення у сфері за які його притягнуто до відповідальності у сфері застосування РРО
 
- (адміністративне судочинство)Суд прийшов до висновку щодо правомірності формування позивачем податкового кредиту
 
-(адміністративне судочинство) Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» не зазначає необхідність зберігання документів первинного бухгалтерського обліку за місцезнаходженням товару.
 
- (адміністративне судочинство)Норми діючого законодавства вимагають лише обов'язкового друку фіскального звітного чеку за результатами робочої зміни РРО, однак не передбачають обов’язку щодо вчинення дій по щоденному вимиканню всіх встановлених в окремому торгівельному об'єкті реєстраторів розрахункових операцій.
 
- (адміністративне судочинство)Cуд приходить до висновку, що податковими органами зроблено помилковий висновок про порушення позивачем вимог Закону № 168/97-ВР.
 
© 2009 Міжрегіональна колегія адвокатів
Матеріали , опубліковані на сайті охороняються законом відповідно до законодавства України . Використання матеріалів сайту можливе лише при використанні при посиланні на нього (гіперсилці для інтернет-видань).
Зроблено в