EN   RU   UA
 
Логотип
Адвокатське об'єднання
МІЖРЕГІОНАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ
 
 
 
 
 
Мамалига Андрій
 
Голова
Міжрегіональної колегії адвокатів,
член Ради Адвокатів міста Києва,
адвокат
 
випускник КДУ ім.Шевченко Т.Г.,
 
спеціалізація :
кримінальне право, господарське право,
цивільне право, конкурентне право
 
т.+380932060805
 

Персональний блог

Біографія


Участь у справах:
- (кримінальне право) Справа "9 березня"
- (цивільне право) Шевченківський районний суд м.Києва за позовом водія стягнув кошти з КП "Київтранспарксервіс"
- (цивільне право)Верховний Суд України визнав, що справи про визнання торгів недійсними підсудні господарському суду.
- (адміністративні правопорушення)Апеляційний суд м.Києва вирішив, що Постанова судді Дніпровського районного суду м.Києва Ластовка Н.Д. необгрунтована, оскільки у справі не встановлені обовязкові ознаки складу правопорушення за ст.124 КпАП України.
- (Європейський суд з прав людини)Товариство "ДІЯ 97" проти України
- (конституційне право) Справа за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення статті 150 Кримінально- процесуального кодексу України стосовно тяжкості злочину (справа про врахування тяжкості злочину при застосуванні запобіжного заходу)
- (адміністративні правопорушення)Рішенням Дарницького районного в м.Києві суду позов до інспектора ДАІ задоволено, через порушення інспектором місця розгляду справи. Справи про адміністративне правопорушення розглядаються за місцем їх вчиненням, а за ст. 121-126 КУпАП за місцем реєстрації транспортного засобу або місцем проживання правопорушника.
- (кримінальне право)Справа Президента "Союз Чорнобиль Україна" Андрєєва Ю.Б..
- (кримінальне право) Справа про вбивство Василя Кривозуба.
- (цивільне право)Апеляційний суд м.Києва вирішив, що власники житла мають нести витрати на його утримання відповідно до своїх часток у власності.
- (господарське право)Суди першої та апеляційної інстанцій не дотримались вимог ст.ст. 43, 47, 43, 84, 105 ГПК України щодо повного і всебічного встановлення усіх обставин справи та правильного застосування законодавства, тому рішення і постанова підлягають скасуванню як такі, що не відповідають нормам матеріального та процесуального права
- (господарське право)Cудова колегія погоджується з вимноском місцевого господарського суду про те, що вимоги ТОВ «Суматра-ЛТД» визнати укладеним на новий строк договір оренди приміщення між ТОВ «Суматра-ЛТД» та ТОВ «Юніверсал Стар Ко» в останній погодженій редакції, є обґрунтованими та підлягають задоволенню
- (адміністративне судочинство)Cуд приходить до висновку, що податковими органами зроблено помилковий висновок про порушення позивачем вимог Закону № 168/97-ВР.
- (господарське право)У разі виникнення сумнівів відносно надходження і зарахування мита до державного бюджету за поданим позовом суд мав право витребувати у позивача додаткове відповідне підтвердження органу казначейства, якому державне мито перераховане.
-(адміністративне судочинство) Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» не зазначає необхідність зберігання документів первинного бухгалтерського обліку за місцезнаходженням товару.
-(адміністративне судочинство) Грошові кошти (на відрядження ), одержані такими працівниками не можуть розглядатися як дохід цих працівників, тому що вони були використані не на власні потреби, а на потреби підприємства
- (кримінальне право)Матеріали кримінальної справи, порушеної прокурором Корсунь-Шевченківського району Черкаської області В.С.Яценко за статтею 365 Кримінального Кодексу (перевищення службових повноважень) стосовно начальника відділу «Центру земельного кадастру» Василя Мотуза, лише додають упевненості в тому, що у діях останнього відсутній склад злочину.
- (господарське право)Відповідач не розрахувався за надані йому послуги по охороні об’єкту і позовні вимоги ТОВ “Лотос-С” підлягають задоволенню, а рішення Господарського суду Чернігівської області від 18.04.06 по даній справі підлягає скасуванню.
-(адміністративне судочинство) Підстав для визнання нікчемними (недійсними) Договорів про надання послуг немає
- (цивільне право) Дарницький районний суд в м.Києві відмовив ВіЕйБіБанку в задоволенні позову про стягненя заборгованності за кредитом, оскільки позивач не надав доказів наявності заборгованності.
-(цивільне право)Апеляційний суд міста Києва не погодився з висновками суду першої інстанції та виніс нове рішення , яким в позові відшкодування шкоди підприємству відмовлено.
- (цивільне право)Шевченківський рай.суд м.Києва задовольнив позов про стягнення страхової виплати з страхової компанії«ПЗУ Україна страхування життя»
- (цивільне право)вирішуючи спір про визнання правочину, який підлягає нотаріальному посвідченню, дійсним, судам необхідно враховувати, що норма частини другої статті 220 ЦК України не застосовується щодо правочинів, які підлягають і нотаріальному посвідченню, і державній реєстрації. Момент вчинення таких правочинів згідно зі статтею 210, частиною третьою статті 640 ЦК України пов'язується з державною реєстрацією, тому вони не є укладеними й не створюють прав та обов'язків для сторін.
 
© 2009 Міжрегіональна колегія адвокатів
Матеріали , опубліковані на сайті охороняються законом відповідно до законодавства України . Використання матеріалів сайту можливе лише при використанні при посиланні на нього (гіперсилці для інтернет-видань).
Зроблено в